APIE MUS

Bendrovės „ALG logistika“ veikla prasidėjo 2003 metais, kai įmonių grupėje „Alma littera“ buvo įsteigtas logistikos padalinys, priklausantis bendrovei „Šviesa“. Logistikos padalinys ėmė teikti tiekimo kontrolės ir logistikos paslaugas vidinėms įmonių grupės bendrovėms.

Po ketverių metų logistikos padalinys išplėtė teikiamų paslaugų spektrą – pradėjo aptarnauti B2B ir B2C sektorius bei persikėlė į logistikos centrą Laisvojoje ekonominėje zonoje Kaune.

2009 metais bendrovės veikla optimizuojama. Siekiant sumažinti kaštus, padidinti transporto paslaugų lankstumą bei siuntų pristatymo kokybę, atsisakoma savo transporto ir pradedama bendradarbiauti su kurjerių paslaugas teikiančiomis kompanijomis.

2012 metais bendrovės „Šviesa“ logistikos padalinys ima veikti kaip savarankiška įmonė – įsteigiama uždaroji akcinė bendrovė „ALG logistika“. Bendrovė pradeda teikti kompleksines sandėlių logistikos ir transporto paslaugas (3 PL) ne tik įmonėms, priklausančioms „Alma littera“ grupei, bet ir išoriniams klientams. Įmonėje įdiegiama verslo valdymo (SAP) sistema.